وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری موسسه آموزش عالی پرندک (غیر انتفاعی)

اطلاعیه فارغ التحصیلان

 

دانشجویان گرامی ، فارغ التحصیلان عزیز به منظور دریافت تاییدیه فارغ التحصیلی و یا دانشنامه پایان تحصیلات لازم است مدارکی را از قبل ارائه داده و درخواست خود را اعلام نمایید. با توجه به مدت زمان مورد نیاز برای صدور این اسناد توصیه می شود قبل از مراجعه به امور فارغ التحصیلی حتما با این امور هماهنگ فرمایید. بر اساس سوابق موجود صدور تاییدیه فارغ التحصیلی 1 ماه زمان نیاز داشته ( در صورت تاييد دانشگاه مادر )و برای صدور دانشنامه قریب به دوسال از زمان فراغت از تحصیل باید گذشته باشد. مستندات اشاره شده زیر را حتما مطالعه فرمایید. برای مراجعه حتماقبل از عزیمت با مسئول امور دانشجویی - امور فارغ التحصیلان ( خانم باقري فر ) تماس گرفته و از آماده شدن مدارک مورد نیاز اطمینان حاصل فرمایید. با تشکر امور فارغ التحصیلی

 

مهم: کلیه دانشجویان، تا زمانی که پرونده فارغ التحصیلی تشکیل نداده باشند و پرونده آنها کامل و بدون نقص نباشد، امکان دریافت هیچ گونه نامه، ریز نمرات و گواهی مبنی بر پایان تحصیل خود نخواهند بود.

کلیه دانشجویان موظف هستند حداکثر تا 6 ماه پس از تاریخ فراغت از تحصیل، پرونده فارغ التحصیلی خود را تشکیل دهند. در غیر اینصورت عواقب تاخیر، به عهده دانشجو خواهد بود.

 

 

پس از تشکیل پرونده فارغ  التحصیلی،  در صورت تکمیل بودن کلیه مدارک، مدرک موقت فارغ التحصیلی حداقل 2 ماه بعد آماده خواهد بود.

 

با توجه به اینکه زمان فرآیند صدور مدرک حداقل 2 ماه می باشد، لذا بدیهی است دانشجویانی که در بهمن و اسفند پرونده فارغ التحصیلی تشکیل می دهند، امکان دریافت مدرک خود را تا قبل از پایان سال نخواهند داشت.

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت دانشگاه پرندک می باشد.